هیرپیکس آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت

هیرپیکس: آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت اوقات شرعی روز دوشنبه طلوع آفتاب غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار حوادث اعلام گذشت از مظنون پرونده قتل دختر جوان

اولیای‌دم دختری که در پایتخت کشور عزیزمان ایران گم شده است و جسدش در سمنان کشف شده است بود، با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کردند تنها

اعلام گذشت از مظنون پرونده قتل دختر جوان

عبارات مهم : ایران

اولیای دم دختری که در پایتخت کشور عزیزمان ایران گم شده است و جسدش در سمنان کشف شده است بود، با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کردند تنها متهم پرونده را بخشیده اند.

به گزارش شرق ؛رسیدگی به این پرونده آخرهای دی سال گذشته با اعلام فقدان دختر جوانی در پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد. خانواده دختر جوان به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران رفتند و اعلام کردند دخترشان گم شده است هست. پدر این دختر زمانی که در برابر بازپرس جنایی قرار گرفت، گفت: دختر من از منزل خارج شد و دیگر بازنگشت.

خیلی دنبالش گشتیم و هرچه تلاش کردیم با تلفنش تماس بگیریم، جواب نداد. حتی به هرکسی که فکر می کردیم، هم زنگ زدیم؛ ولی کسی از او خبری نداشت. الان هم نمی دانیم کجا رفته هست؛ جهت همین جهت پیداکردنش به پلیس متوسل شدیم. به این ترتیب پیگیری به این پرونده در اختیار مأموران آگاهی قرار داده شد تا اینکه مشخص شد جسد ناشناسی در ایوانکی سمنان پیدا شده است است.

اعلام گذشت از مظنون پرونده قتل دختر جوان

خانواده دختر جوان به آنجا رفتند و جسد را شناسایی کردند. همچنین کسی که کشف جسد را به پلیس خبر داده بود، در مرکز انتظامی ایوانکی حضور یافت و گفت: در حال رفتن بودم که دیدم مردی زمینی را می کند. خیلی مشکوک شدم و هنگامی که که دیدم جسد دختر جوانی را در گودالی که کنده بود، گذاشت، سریع با پلیس تماس گرفتم؛ ولی قبل از آمدن پلیس مردی که این کار را کرد، از محل گریخت. به این ترتیب مأموران پلیس شهرستان ایوانکی مأمور شدند تلاش خود را جهت پیدا کردن مرد ناشناسی که در حال دفن کردن جسد دیده شده است بود، شروع کنند. بعد از مدتی مأموران با بررسی دوربین های مداربسته توانستند صاحب خودرویی را که جسد را تا ایوانکی برده بود، شناسایی کنند و بعد از آن متهم را که مردی جوان به نام کاوه هست، بازداشت کردند.

کاوه بلافاصله به اداره آگاهی سمنان انتقال یافت و هنگامی که در برابر افسر پرونده قرار گرفت، گفت: این دختر جوان به منزل ام آمده بود و من او را کشتم و بعد از آن جسدش را به اینجا آوردم تا جنایتم مخفی بماند. با ثبت بیانات مرد جوان در پرونده مشخص شد که قتل در پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده هست. به همین علت پرونده با تعیین حوزه قضائی به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته و با دستور بازپرس جنایی پرونده به اداره دهم آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد تا تحقیقات تکمیلی انجام شود؛ ولی متهم زمانی که در برابر بازپرس جنایی قرار گرفت، گفته های متفاوتی داشت و منکر همه اعترافاتش در سمنان شد. او گفت: من هیچ جرمی مرتکب نشده ام. جهت اینکه به پایتخت کشور عزیزمان ایران بیایم، این اعترافات را کردم. منیژه هنگامی که به منزل من آمد، مواد مصرف کرد که باعث شد اُوردوز کند و حالا هم حقیقت را به شما می گویم. من از ترسم او را به ایوانکی بردم و دفنش کردم.

اولیای‌دم دختری که در پایتخت کشور عزیزمان ایران گم شده است و جسدش در سمنان کشف شده است بود، با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کردند تنها

فکر کردم قرار است تقصیر مردن او گردن من بیفتد. من کسی را نکشته ام و از شما تقاضا دارم که من را آزاد کنید. در ادامه این ماجرا متهم در اختیار مأموران قرار داده شد و به بازداشتگاه انتقال یافته شد. همچنین متخصصان پزشکی قانونی موظف شدند بعد از معاینات و کالبدشکافی جسد، علت مهم فوت را مشخص کنند؛ ولی با توجه به شرایط جسد امکان تشخیص علت مهم فوت وجود نداشت؛ بنابراین علت فوت دختر جوان در هاله ای از ابهام باقی ماند. در پی این اتفاق خانواده دختر جوان با حضور در دادسرای جنایی از ادامه پیگیری به پرونده اعلام انصراف کردند و گفتند: ما قصد ادامه پیگیری پرونده را نداریم و اگر واقعا این پسر قاتل دختر ما باشد، بدون هیچ قید و شرطی او را می بخشیم.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | پرونده قتل | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog