هیرپیکس آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت

هیرپیکس: آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت اوقات شرعی روز دوشنبه طلوع آفتاب غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی تحریم مانع دستیابی به اهداف توسعه پایدار است / سفیر کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

سفیر و معاون نمایندگی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد بی ثباتی را عامل زیاد کردن فقر در دنیا دانست و گفت: تحریم های اقتصادی مانع تحقق توسعه پایدار و نقض حق

تحریم مانع دستیابی به اهداف توسعه پایدار است / سفیر کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

سفیر کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل: تحریم مانع دستیابی به اهداف توسعه پایدار است

عبارات مهم : ایران

سفیر و معاون نمایندگی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد بی ثباتی را عامل زیاد کردن فقر در دنیا دانست و گفت: تحریم های اقتصادی مانع تحقق توسعه پایدار و نقض حق پیشرفت مردم است.

به گزارش ایرنا، اسحاق آل حبیب روز پنج شنبه در پنجاه و ششمین نشست کمیسیون توسعه اجتماعی شرکت ملل متحد افزود: با وجود گام های مثبتی که در سطح جهانی جهت مبارزه با فقر برداشته شده، هنوز تعداد زیادی از مردم در گوشه و کنار دنیا در فقر شدید به سر می برند.

تحریم مانع دستیابی به اهداف توسعه پایدار است / سفیر کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل

وی با اشاره به وجود منازعات مسلحانه و بی ثباتی به خاص در خاورمیانه، بر تاثیر این منازعات در شدت یافتن فقر به خاص جهت زنان و کودکان تاکید کرد و افزود: اهمیت و اولویت مبارزه با فقر در حوزه توسعه اجتماعی نباید عاملی جهت فشارهای سیاسی باشد.

آل حبیب با اشاره به اعمال تحریم های یکجانبه و ناعادلانه علیه بعضی کشورها، تصریح کرد: اعمال تحریم های غیرموجه اقتصادی مانع دستیابی به اهداف توسعه پایدار است و با حق پیشرفت مردم مغایرت دارد.

سفیر و معاون نمایندگی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل متحد بی ثباتی را عامل زیاد کردن فقر در دنیا دانست و گفت: تحریم های اقتصادی مانع تحقق توسعه پایدار و نقض حق

معاون نمایندگی کشور عزیزمان ایران در شرکت ملل به بعضی تجربه های موفق جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران همچون کمیته امداد امام خمینی(ره) و بنیاد برکت در یاری رساندن به مستمندان، ایتام، خانوارهای تک سرپرست زن و همچنین اصلاح کسب و کارهای خانوادگی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با اتخاذ رهیافت های مختلف، برنامه های مبارزه با فقر را در قالب ششمین برنامه پنج ساله توسعه ملی و همچنین برنامه و طرح های دیگر، پیگیری و اجرا کرده و قوانینی را در این زمینه به تصویب رسانده است.

پنجاه و ششمین نشست هر سال کمیسیون توسعه اجتماعی شرکت ملل متحد از 29 ژانویه شروع و تا 7 فوریه ادامه خواهد داشت. نشست امسال کمیسیون توسعه اجتماعی به طور خاص به «راهبردهای ریشه کنی فقر به منظور تحقق توسعه پایدار جهت همه» می پردازد.

واژه های کلیدی: ایران | برنامه | تحریم ها | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog