هیرپیکس آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت

هیرپیکس: آفتاب اهواز دوشنبه 4 اردیبهشت اوقات شرعی روز دوشنبه طلوع آفتاب غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

بی شک علی کریمی یک سرمایه ملی هست. یکی از جنس علی دایی و دیگر سرمایه های اجتماعی فوتبال ایران. او این روزها گلایه دارد. گلایه هایی تند از ظلمی که در حق خودش ش

اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

اشتباه می کنید نمی گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

عبارات مهم : ستاره

علی کریمی بار دیگر شاکی شده است است و به تاج تاخته.

بی شک علی کریمی یک سرمایه ملی هست. یکی از جنس علی دایی و دیگر سرمایه های اجتماعی فوتبال ایران. او این روزها گلایه دارد. گلایه هایی تند از ظلمی که در حق خودش شده است است و البته ظلمی که در حق دیگران می شود. او را می شود یک یاغی با نگاه مدیران فوتبالی نامید یا یک زورو از نگاه مردم. سیاست اتخاذ شده است از سوی فدراسیون فوتبال ولی در قبال او بی شک بدترین اشتباه هست. اینکه نگذارند مصاحبه این بازیکن از تلویزیون پخش شود، چه نوع منطقی است؟ اصلا مگر کریمی چه می گوید که از شنیده شدنش بخواهید بترسید؟

اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

علی کریمی یکی از محبوب های فوتبال هست. می خواهید فیلترش کنید ؟ می رود سراغ مدیوم دیگری و بعد جهت خودتان بدتر می شود. بخصوص حالا که عَلمَ مبارزه با فساد برداشته. او در حرف هایش چه گفته؟ از پاداش جام جهانی سخن گفته هست. این کجایش به شما و دوره مدیریت تان بر می گردد؟ اصلا که کفاشیان و نبی هم حواله های ماشین هایی را که احمدی نژاد داده بود، گرفته اند.

مگر سایر فدراسیون ها مثل والیبال، جهت موفقیت های ارزش این پاداش را نگرفته اند. آنها لیستی به نهاد ریاست جمهوری دادند و از این پاداش بهره مند شده است اند. درست یا غلط، گناه که نکرده اند. بخشی از یک افزایش بودند و پاداش خارج از عرفش را گرفته اند. اگرچه خود کفاشیان و دوستانش به خوبی می دانند باید اگر پاداشی بود جهت ستاره ای مثل اشکان دزاگه که در این مسیر مصدوم شد هم در نظر می گرفتند و نکردند و این اشتباه زشت ارزش بود.

بی شک علی کریمی یک سرمایه ملی هست. یکی از جنس علی دایی و دیگر سرمایه های اجتماعی فوتبال ایران. او این روزها گلایه دارد. گلایه هایی تند از ظلمی که در حق خودش ش

به هر حال جای این ترسیدن، فیلتر کردن و هراس داشتن است که باعث می شود کریمی که چند کارت هدیه را بهانه ای کرده جهت تاختن به یک فدراسیون، بر تصمیمش مصمم تر شود. اصلا چه باکی دارید که یکبار خیلی براق بگویید در دوران مدیریت تان چه تصمیماتی راجع به تبلیغات محیطی فوتبال گرفته اید؟ حدای ناکرده مگر تخلفی انجام شده است که باکی داشته باشید؟ فدراسیونی که از نظر نتیجه گیری، موفق ترین فوتبال آسیاست و به قول خودتان، فیفا اسمش را فدراسیون 5 ستاره گذاشته هست، آیا باید بترسد از اینکه به عنوان نمونه راجع به فعالیت های ارزش یکی بگوید براق سازی شود.

اتفاقا بیایید، خود علی کریمی را هم بنشانید و قانعش کنید به این شفافیت و نشان دهید این موفقیت الکی بدست نیامده تا او هم قانع شود و همه پتانسیل محبوبیتش، محبوبیت نه فقط او که علی دایی، کریم باقری، خداداد عزیزی، جواد نکونام، مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان که این روزها همگی از شما کمی دلخورند به کمک فوتبال موفق تان بیاید. شما یک گام بردارید، بی شک مردم هم از پی تان می آیند و فوتبال موفق تر از هر لحظه به پیش می رود.

اخبار ورزشی – خبرانلاین

اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج

واژه های کلیدی: ستاره | فوتبال | موفقیت | فوتبالی | علی کریمی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog